Naujienos | 2023.05.03

Šeimos biuras „Orion Wealth“ keičia pavadinimą į „Taurus Wealth“

Šeimos biuras „Orion Wealth“ keičia pavadinimą į „Taurus Wealth“

Daugiašeimis biuras „Orion Wealth“ nuo šiol vadinsis „Taurus Wealth“. Sprendimas keisti pavadinimą buvo priimtas kartu su visais „Orion Securities“ akcininkais dar praeitais metais, siekiant išgryninti veiklas, pakeisti panašius pavadinimus, diferencijuoti prekės ženklus, susiejant juos su teikiamomis paslaugomis bei jas valdančiais asmenimis. „Taurus Wealth“ akcininkai yra Mindaugas Strėlis, Alius Jakubėlis ir Marius Jakulis Jason.

Nuo 2019-ų gerovės valdymo paslaugas teikiantis daugiašeimis biuras „Orion Wealth“ praeitais metais po Lietuvos banko rinkos priežiūros komiteto patvirtino gavo C kategorijos finansų maklerio įmonės licenciją.

Mindaugas Strėlis | „Taurus Wealth” partneris ir vadovas

„Taurus Wealth“ vadovas Mindaugas Strėlis pasakoja, kad pavadinimą sugalvojo komandos viduje kartu su valdybos pirmininku Mariu Jakuliu Jason. „Žodis „Taurus“ savyje koduoja mūsų, kaip gerovės valdytojų, vertybinį vektorių – tvarias ir socialiai atsakingas investicijas, arba kaip mes dabar jas vadiname komandos viduje „taurias investicijas“. Svarbi įmonės investavimo kryptis, kuri ne tik generuoja patrauklią grąžą investuotojams, bet ir aukštą atsakingumo lygmenį – tai investavimas į švietimo infrastruktūros Lietuvoje kūrimą bei gerinimą. Ši kryptis apima privačias mokyklas, modernius studentų namus, bei aukštąsias mokyklas“.

Marius Jakulis Jason | „Taurus Wealth” akcininkas, verslininkas, investuotojas, filantropas ir „MJJ” fondo steigėjas

„Tauras – vienas iš labiausiai garbintų laukinių gyvūnų Lietuvoje. Juos paprastai galėjo medžioti tik kunigaikščiai. Mūsų krašte jis tapo jėgos, garbės ir taurumo simboliu. Kai gryninomės savo įmonės veiklos vertybes, būtent tauro simbolis sugebėjo mums atitikti jų daugumą. Valdant didelius investicinius projektus visada svarbu balansas tarp jėgos ir taurumo. Džiugu, kai savo įgyvendintais projektais tai galime atskleisti visuomenėje.“ – pavadinimo atsiradimo istoriją papildo M. Strėlis.

Valdybos pirmininkas, filantropas ir investuotojas Marius Jakulis Jason pasakoja, jog: „Orion Wealth“ buvo įsteigtas kaip vienos šeimos biuras. Ilgai dirbdami su Mindaugu ir jo komanda pertvarkydami mano šeimos turto struktūrą, paveldėjimo strategiją, įkurę filantropinį „MJJ“ fondą, supratome, kad sukauptą patirtį, įgyvendinant įvairius investicinius projektus, galime pritaikyti platesniu mastu. 2019 metais, kai nusprendžiau didžiąją dalį savo turto palikti filantropiniui fondui, kuris teikia finansinę paramą gabiems verslo kūrėjams, akademikams ir studentams, sulaukiau nemažai dėmesio. Dažnai su verslininkais dalinuosi savo pavyzdžiu ir tikiu, kad kuo daugiau žmonių prisidės prie Lietuvos gerovės kūrimo, tuo ekonomiškai stipresnėje šalyje gyvensime. Ir aš čia nekalbu vien tik apie filantropinę veiklą, kartu su „Taurus Wealth“ komanda vystome projektus, kurie ne tik naudingi visuomenei, bet ir generuojantys norimą grąžą investuotojams“. – sako Marius Jakulis Jason.

Daugiašeimis biuras „Taurus Wealth“ teikia paveldėjimo planavimo, turto ir investicinių projektų valdymo, kapitalo pritraukimo, filantropijos projektų kūrimo ir įgyvendinimo paslaugas didelės vertės turtą turintiems asmenims.

„Taip pat esame lyderiaujančių turto valdytojų „Lombard International Assurance“ partneriai, turintys išskirtinę teisę Lietuvoje suteikti investuotojams jų gyvybės draudimo ir investicijų valdymo paslaugą. „Lombard International Assurance“ didžiausia turto planavimo grupė pasaulyje,teikianti paslaugas didelį turtą disponuojantiems individams, šeimoms bei bendrovėms. Ši partnerystė atveria Lietuvos investuotojams naujas galimybes planuojant turto apsaugą, valdymą ir perleidimą ateities kartoms.

Mūsų tikslas atrasti investavimo galimybes ir paversti investuotojų idėjas į apčiuopiamus rezultatus ir projektus“, – teigia „Taurus Wealth“ vadovas M. Strėlis.

 

Straipsnį paruošė
Marija Kisieliūtė
Komunikacijos vadovė

Kiti straipsniai

Visos naujienos
Visos naujienos