Naujienos | 2022.11.08

Lietuvos bankas „Orion Wealth“ suteikė finansų maklerio įmonės licenciją

Lietuvos bankas „Orion Wealth“ suteikė finansų maklerio įmonės licenciją

Lapkričio 8 d. Lietuvos banko finansų rinkos priežiūros komitetas patvirtino, suteikiantis nepriklausomam daugiašeimiui biurui „Orion Wealth“ C kategorijos finansų maklerio įmonės licenciją.

„Kreipimasis į Lietuvos banką gauti šiai licencijai buvo natūralus žingsnis, siekiant teikti aukščiausio lygio gerovės valdymo paslaugas. Ši licencija leis investuotojams pasiūlyti platesnį spektrą finansinių paslaugų. Mūsų klientų, didelės vertės turtą turinčių asmenų poreikiai itin platūs ir turime užtikrinti, kad visapusiškai išnaudojame diversifikavimo galimybes, o tam reikalingas platus investicijų valdymo įrankių rinkinys. Suteikta licencija mus įgalina daug lankstesniems veiksmams ir investavimo rekomendacijų teikimui. Taip pat tai suteiks klientams papildomo pasitikėjimo komanda ir jos teikiamomis paslaugomis bei stiprins įmonės išskirtinumą.“ – tikina „Orion Wealth“ vadovas Mindaugas Strėlis.

„Orion Wealth“ valdybos pirmininkas Marius Jakulis Jason teigia, jog: „Puoselėdami ir kurdami Lietuvos ateitį bei gerovę, mes kuriame aukščiausios kokybės instituciją. Atsižvelgdami į finansiškai augančią ir stiprėjančią visuomenę, skirsime daugiau dėmesio filantropijai, pokytį kuriantiems projektams bei turto išsaugojimui ateities kartoms. Tiek filantropija, tiek teisingas paveldėjimo planavimas labai prisideda prie Lietuvos ekonomikos plėtros: vienas – tiesiogiai remiant perspektyvias ekonomikos šakas, kitas – užtikrinant stipraus ir stabilaus lietuviško verslo vystymąsi ir jo išsaugojimą ateityje.“

Daugiašeimis biuras „Orion Wealth“ teikia paveldėjimo planavimo, turto ir investicinių projektų valdymo, kapitalo pritraukimo, filantropijos projektų kūrimo ir įgyvendinimo paslaugas didelės vertės turtą turintiems asmenims. „Mūsų tikslas yra paversti investuotojų idėjas į apčiuopiamus rezultatus ir projektus, kurie gali būti perduoti iš kartos į kartą. Mes sugebame atrasti investavimo galimybes, kurios ne tik užtikrina investuotojams grąžą, bet tuo pačiu ir daro teigiamą įtaką visuomenės gerbūviui.“ – teigia „Orion Wealth“ vadovas M. Strėlis.

C kategorijos licencijos gavimo procese „Orion Wealth“ konsultavo advokatų kontora „TGS Baltic“.

Straipsnį paruošė
Marija Kisieliūtė
Komunikacijos vadovė

Kiti straipsniai

Visos naujienos
Visos naujienos