2020-2022

„SHED Living“ – modernūs studentų namai Krokuvoje

„SHED Living“ – modernūs studentų namai Krokuvoje

Nuo 2023 m. rugsėjo 25 dienos Lenkijos mieste Krokuvoje pilnu pajėgumu pradėjo veikti bendro gyvenimo būsto (angl. co-living) projektas „SHED Living“. Bendra projekto vertė siekia daugiau nei 33 mln. Eur.

Tai jau trečiasis ir šiuo metu didžiausias „SHED“ prekės ženklo būstas: pirmasis – 240 kambarių projektas – atidarytas Rygoje, o antrasis – 200 kambarių „Shed co-living“ Vilniuje.

Krokuvos centre, adresu 51a Aleja 3 Maja, atidarytuose 18,000 kv. m. „SHED“ studentų namuose įkurti 566 dviviečiai ir vienviečiai kambariai. Vienu metu šiuose studentų namuose gali gyventi net 722 gyventojai. Čia studentai gali mėgautis ne tik vietoje įrengta sporto sale, bet ir kino teatru. Kambariai šiuose studentų namuose apstatyti visais reikalingais, pagal užsakymą gamintais baldais, juose yra virtuvės bei vonios kambariai.

Mūsų rolė šiame projekte

„Taurus Wealth“ komanda aktyviai dirbo prie pirminės privačių studentų namų idėjos vystymo. Pirminėje stadijoje, kartu su vienu iš projekto investuotojų ir iniciatorių Mariumi Jakuliu Jason, buvo nuspręsta steigti privataus kapitalo fondą, kuris investuotų į modernių studentų namų vystymo projektus Baltijos, CRE ir CEE regionuose.

18 000 kv. m
Bendras objekto plotas
33+ mln. Eur
Bendra projekto vertė

Taip buvo įkurtas „IAM Student Housing Fund“, kurį valdo valdymo įmonė „I Asset Management“. Siekiamas fondo dydis 155 000 000 EUR. Šiuo metu jau veikia studentų namai Kaune, Vilniuje, Rygoje ir Krokuvoje, bei statomas naujas bendrabutis Varšuvoje.

„Krokuva buvo pasirinktas kaip strateginis miestas pirmajai investicijai Lenkijoje dėl didelės studentų populiacijos ir itin gerų universitetų koncentracijos. Krokuvos „SHED“ projektas yra įsikūręs strateginėje miesto vietoje, netoli pagrindinių miesto universitetų, parkų ir kitų traukos objektų, tad turime tikrai išskirtinį pranašumą daugeliu aspektų.“ – teigia „European Student Housing Fund“ fondo partneris Matas Mockeliūnas.

Studentų namų vystymas atitinka „Taurus Wealth“ numatytą investavimo į švietimo infrastruktūros vystymą Lietuvoje ir už jos ribų. Šis projektas patrauklus investuotojams tiek dėl generuojamos grąžos, tiek dėl socialiai atsakingo projekto aspekto, indėlio į visuomenės gerovės kūrimo.

„SHED Living“ Krokuva

 

(daugiau fotografijų bus pateikta netrukus)

 

Architektūrinė vizualizacija

Konsultuojame
– Projektų vystymas ir valdymas
– Paveldėjimo planavimas
– Investicijų valdymas
– Bei kitos alternatyvios turto valdymo paslaugos
Susisiekite:
Mindaugas Strėlis

Vadovas ir partneris
ms@orion.lt

Kiti projektai

Visi projektai
Visi projektai