2020-2022

„SHED Co-living“ – modernūs studentų namai Vilniuje

„SHED Co-living“ – modernūs studentų namai Vilniuje

2022 m. rugsėjo mėnesį Vilniuje, Santariškėse pradėjo veikti „Orion Wealth“ inicijuotas ir investicijų bendrovės „I Asset Management“ fondo Įgyvendintas naujas studentų bendrabutis „Shed Co-living“, kuris duris atvėrė visiškai užpildytas.

Šiuose moderniuose studentų namuose yra 200 vienviečių ir dviviečių kambariai, o vienu metu čia gali gyventi 250 žmonių. Kambariai apstatyti visais reikalingais, pagal užsakymą gamintais baldais, juose yra virtuvės bei vonios kambariai. Išskirtiniam interjerui skirta itin daug dėmesio, ypač įrenginėjant bendro naudojimo, darbo ir poilsio zonas, kurios itin svarbios jaunam gyventojui. Požeminiame aukšte įrengta nemokama sporto salė, veikia skalbykla, taip pat yra saugykla daiktams, lagaminams. Gyvenamosios ir bendros zonos atskirtos, nutolusios viena nuo kitos. O pastato vidiniame kieme – dar viena terasa, kurioje yra ir amfiteatras renginiams.

Mūsų rolė šiame projekte

„Orion Wealth“ komanda aktyviai dirbo prie pirminės privačių studentų namų idėjos vystymo. Pirminėje stadijoje, kartu su vienu iš projekto investuotojų ir iniciatorių Mariumi Jakuliu Jason, buvo nuspręsta steigti privataus kapitalo fondą, kuris investuotų į modernių studentų namų vystymo projektus Baltijos ir CRE regionuose.

6 130 kv. m
Bendras objekto plotas
7.5 mln. Eur
Pritrauktas išorinis kapitalas
15-18 % IRR
Siekiama investicinė grąža

Taip buvo įkurtas „IAM Student Housing Fund“, kurį valdo valdymo įmonė „I Asset Management“. Siekiamas fondo dydis 155 000 000 EUR. Šiuo metu jau veikia studentų namai Kaune, Vilniuje bei Rygoje, bei statomas naujas bendrabutis Krokuvoje.

„Pagrindiniuose regiono akademiniuose centruose šiuo metu mokosi daugiau nei 1,2 mln. studentų, iš jų – 130 000 iš užsienio. Mes tikimės, kad sukūrę tokį unikalų portfelį, juo sudominsime strateginius investuotojus, kurie šiuo metu aktyviai investuoja Vakarų Europoje ir Jungtinėje Karalystėje.“ – teigia fondo partneris Matas Mockeliūnas.

Studentų namų vystymas atitinka „Orion Wealth“ numatytą investavimo į švietimo infrastruktūros vystymą Lietuvoje ir už jos ribų. Šis projektas patrauklus investuotojams tiek dėl generuojamos grąžos, tiek dėl socialiai atsakingo projekto aspekto, indėlio į visuomenės gerovės kūrimo.

„SHED Co-living“ Vilnius interjeras

Konsultuojame
– Projektų vystymas ir valdymas
– Paveldėjimo planavimas
– Investicijų valdymas
– Bei kitos alternatyvios turto valdymo paslaugos
Susisiekite:
Mindaugas Strėlis

Vadovas ir partneris
ms@orion.lt

Kiti projektai

Visi projektai
Visi projektai