2023

„Erudito“ licėjus – atidarytas naujas privačios mokyklos korpusas

„Erudito“ licėjus – atidarytas naujas privačios mokyklos korpusas

Pačiame Vilniaus centre erdviose ir moderniose patalpose veikiantis „Erudito Licėjus“ 2023-ųjų mokslo metus pradėjo atidarydamas naująjį korpusą. 6 aukštų „Erudito Licėjaus“ korpusas atidarytas šalia pirmojo mokyklos pastato. Mokykloje naujus mokslo metus pradeda apie 700 moksleivių.

Naujojo A energinio naudingumo klasės „Erudito Licėjaus“ korpuso plotas siekia daugiau kaip 2,8 tūkst. kv. m. Jame įrengtos 22 klasės, bendruomenės renginių erdvė, STEAM laboratorija, suplanuota šiuolaikiška valgomoji erdvė.

Plačiau apie pirmąjį „Erudito mokyklos“ korpusą, kuris buvo atidarytas 2022 m., galite skaityti čia.

Mūsų rolė šiame projekte

„Taurus Wealth“ komanda rūpinosi projekto finansavimo, struktūros bei jos įgyvendinimo klausimais.

>4 mln. Eur
Naujo korpuso rekonstrukcijos vertė
17,9 mln. Eur
Projekto vertė

„Džiaugiamės kartu su komanda ir partneriais sėkmingai įgyvendinę dar vieną projektą, antrąjį „Erudito“ Licėjaus mokyklos etapą. Džiugu, kad tiek pirmojo etapo metu, tiek ir antrojo etapo metu, buvo susilaukta didelio investuotojų susidėmėjimo prisidedant prie šio projekto. Tai dar kartą parodė, kad šių dienų aplinkoje, investuotojai ieško socialiai atsakingų investicijų, kurios prisideda prie visuomenės gerovės kūrimo. Komandos ir partnerių dėka, dirbant nuosekliai ir laikantis griežtų terminų, projektas buvo sėkmingai suvaldytas tiek finansiškai, tiek ir laiko prasme.“ – teigia „Taurus Wealth“ investicinių projektų vadovas Karolis Ražukas

 

Aktyvus investavimas į švietimo infrastruktūros vystymą

Šis projektas yra mūsų socialiai atsakingo investavimo požiūrio įgyvendinimas – aktyviai investuojame į švietimo infrastruktūros kūrimą ir gerinimą Lietuvoje bei ieškome investuotojams patrauklių projektų.

„Orion Wealth“ filantropijos ir švietimo projektų vadovė Kotryna Stankutė-Jaščemskienė teigia, jog: „Švietimo projektai viena iš svarbiausių įmonės investavimo krypčių. Aktyviai ieškome naujų projektų tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Švietimo sritis įdomi investuotojams ne tik dėl patrauklios grąžos, bet ir dėl socialiai atsakingo projektų aspekto – prisidėjimo prie bedros visuomenės gerovės kūrimo.“

Be mokyklų ir darželių krypties, taip pat inicijavome privačių studentų bendrabučių projektą bei „1 Asset Management” valdomo fondo „IAM Student Housing Fund“ steigimą. Šio fondo tikslas – investavimas į modernius bendrabučius Baltijos šalyse ir CRE, o siekiamas fondo dydis 155 000 000 EUR. Šiuo metu jau veikia studentų bendrabučiai Kaune, Vilniuje bei Rygoje, bei statomas naujas bendrabutis Varšuvoje.

„Erudito“ Licėjaus antrojo korpuso interjeras

Konsultuojame
– Projektų vystymas ir valdymas
– Paveldėjimo planavimas
– Investicijų valdymas
– Bei kitos alternatyvios turto valdymo paslaugos
Susisiekite:
Mindaugas Strėlis

Vadovas ir partneris
ms@orion.lt

Kiti projektai

Visi projektai
Visi projektai