2021-2022

„Erudito“ licėjus – privati mokykla Vilniaus centre

„Erudito“ licėjus – privati mokykla Vilniaus centre

2022 m. rugsėjo 1 d. Vilniuje, Aguonų g. 26, esančiame pastate, duris atvėrė nauja privati mokykla „Erudito“  licėjus. Net 7 105 kv. m. patalpose veiksianti mokykla buvo vystoma siekiant sukurti pavyzdinę mokyklą, kuri atitinka aukščiausio lygio švietimo praktikas. „Erudito“ licėjus taiko išskirtines ir pasaulyje atpažįstamas bei vertinamas Kembridžo ir Tarptautinio Bakalaureato (IB) programas.

Nuo mokslo metų pradžios naujai įrengtose patalpose mokosi apie 500 mokinių. 2023 m. rugsėjo 1 d. įgyvendinus antrąjį šio projekto etapą, planuojama, kad šis skaičius išaugs beveik iki tūkstančio mokinių. Mokyklos įkūrėjai skiria daug dėmesio ne tik mokymosi metodams ir ugdymo kokybės užtikrinimui, bet ir pažangiems techniniams sprendimams: nuo išmaniųjų lentų ir planšetinių kompiuterių iki interaktyvių grindų bei 3D spausdintuvų.

Plačiau apie naują „Erudito mokyklą“ galite skaityti čia.

Mūsų rolė šiame projekte

„Orion Wealth“ komanda rūpinosi projekto finansavimo, struktūros bei jos įgyvendinimo klausimais.

17,9 mln. Eur
Projekto vertė
7 mln. Eur
Pritrauktas išorinis kapitalas
12-15 % IRR
Siekiama investicinė grąža investuotojams

Projekto vadovas Karolis Ražukas teigia, kad nepaisant įtemptų terminų ir statybų metu kilusių iššūkių, projektą pavyko tinkamai suvaldyti ir kartu su partneriais pasiekti norimą rezultatą.

„Šiuo projektu siekiame ne tik suteikti patrauklias galimybes investuotojams, bet ir prisidėti prie Lietuvos švietimo sistemos gerinimo ir tam reikalingos infrastruktūros plėtros. Džiugu, kad tai svarbu ir investuotojams, kurie vis dažniau renkasi socialiai atsakingas investicijas. Tikime, kad sujungę savo patirtį, žinias ir siekį prisidėti prie pokyčių, galime sukurti ne tik finansinę naudą, bet ir socialinę gerovę bendruomenei, kurioje gyvename ir dirbame“, – sako K. Ražukas.

Aktyvus investavimas į švietimo infrastruktūros vystymą

Šis projektas yra mūsų socialiai atsakingo investavimo požiūrio įgyvendinimas – aktyviai investuojame į švietimo infrastruktūros kūrimą ir gerinimą Lietuvoje bei ieškome investuotojams patrauklių projektų.

„Orion Wealth“ filantropijos ir švietimo projektų vadovė Kotryna Stankutė-Jaščemskienė teigia, jog: „Švietimo projektai viena iš svarbiausių įmonės investavimo krypčių. Aktyviai ieškome naujų projektų tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Švietimo sritis įdomi investuotojams ne tik dėl patrauklios grąžos, bet ir dėl socialiai atsakingo projektų aspekto – prisidėjimo prie bedros visuomenės gerovės kūrimo.“

Be mokyklų ir darželių krypties, taip pat inicijavome privačių studentų bendrabučių projektą bei „1 Asset Management” valdomo fondo „IAM Student Housing Fund“ steigimą. Šio fondo tikslas – investavimas į modernius bendrabučius Baltijos šalyse ir CRE, o siekiamas fondo dydis 155 000 000 EUR. Šiuo metu jau veikia studentų bendrabučiai Kaune, Vilniuje bei Rygoje, bei statomas naujas bendrabutis Varšuvoje.

„Erudito“ licėjaus interjeras

Konsultuojame
– Projektų vystymas ir valdymas
– Paveldėjimo planavimas
– Investicijų valdymas
– Bei kitos alternatyvios turto valdymo paslaugos
Susisiekite:
Mindaugas Strėlis

Vadovas ir partneris
ms@orion.lt

Kiti projektai

Visi projektai
Visi projektai