2018

„Solo Society“ – modernūs studentų namai Kaune

„Solo Society“ – modernūs studentų namai Kaune

2018 metų rudenį, Kaune, Kęstučio gatvėje, oficialiai atidarytas kartu su partneriai „Eika“ išplėtotas modernių studentų namų projektas „Solo Society“.

Pirmuoju etapu senas administracinės paskirties kompleksas pritaikytas gyventi ir rinkai pasiūlyta 150 kambarių – studijų su integruotomis virtuvėlėmis, individualiais tualetais ir dušo kambariais, baldais bei buitine įranga. Koncepcijos esmė – pasiūlyti studentams gyvenimą kartu su bendruomene, išlaikant privatumą.

Antruoju etapu, iki 2019-ųjų mokslo metų pradžios buvo įrengtos papildomos erdvės ir šiuo metu objekte yra 267 kambariai.

Mūsų rolė šiame projekte

„Solo Society“ įsigyjimas buvo pirmasis žingsnis plėtojant modernių studentų namų bendrabučių portfelį, kurį per „IAM Student Housing Fund“ valdo valdymo įmonė „I Asset Management“. Idėja investuoti į studentų namus buvo išvystyta kartu su verslininku ir investuotoju Mariu Jakuliu Jason siekiant investuoti į švietimo infrastruktūros gerinimą.

2,8 mln. EUR
Pritrauktas išorinis kapitalas
15-18 % IRR
Siekiama investicinė grąža

Siekiamas fondo dydis 155 000 000 EUR. Be objekto Kaune, šiuo metu jau veikia studentų namai Vilniuje ir Rygoje, bei statomas naujas modernus bendrabutis Krokuvoje.

Studentų namų vystymas atitinka „Orion Wealth“ numatytą investavimo į švietimo infrastruktūros vystymą Lietuvoje ir už jos ribų. Šis projektas patrauklus investuotojams tiek dėl generuojamos grąžos, tiek dėl socialiai atsakingo projekto aspekto, indėlio į visuomenės gerovės kūrimo.

„Solo Society“ Kaune interjeras

Konsultuojame
– Projektų vystymas ir valdymas
– Paveldėjimo planavimas
– Investicijų valdymas
– Bei kitos alternatyvios turto valdymo paslaugos
Susisiekite:
Mindaugas Strėlis

Vadovas ir partneris
ms@orion.lt

Kiti projektai

Visi projektai
Visi projektai