Naujienos | 2022.05.13

„Wealth Summit“ konferencija Vienoje

„Wealth Summit“ konferencija Vienoje

Praeitą savaitę praleidome Vienoje, Austrijoje „Central & eastern European Wealth Summit“ konferencijoje.

„CEE Wealth Summit“ – tai vienos šeimos biurų, privačių investuotojų ir šeimos verslo savininkų bei vadovų iš Vidurio ir Rytų Europos susirinkimas. Šios konferencijos organizatorių tikslas yra sukurti, palaikyti ir stiprinti ryšius tarp žaidėjų iš regiono bei palengvinti verslą, investicijas ir ekonominį bendradarbiavimą.

Vyresnioji „Orion Wealth“ turto valdytoja Indrė Butkevičiūtė teigia, jog: „Vienoje praleistas laikas buvo puiki galimybė susitikti su investuotojais, šeimos biurais bei jų atstovais ir atvirai pabendrauti įvairiomis investavimo temomis. Gvildenome įvairias investicines temas bei tendencijas nuo nekilnojamo turto iki sveikatos, ilgaamžiškumo ir kitų mokslų. Buvo labai įdomi sužinoti, kaip savo turtą investuoja kiti investuotojai iš įvairių rytų bei Centrinės Europos šalių.“

„Taip pat džiugu, kad turime galimybę dalyvauti tokiame renginyje, į kurį gauti kvietimą gali tikrai ne kiekvienas. Mes turėjome išskirtinę galimybę pakviesti Lietuvos investuotojus į šią konferenciją, kuri yra puiki proga praplėsti savo pažinčių ratą. Būnant su investuotojais ir verslo atstovais, kurie nusprendė atvykti į konferenciją, supažindiname juos su mūsų jau daug metų kurtu tarptautiniu pažinčių ratu.“ – sako I. Butkevičiūtė.

Indrės Butkevičiūtės teigimu susidomėjimas alternatyviomis investicijomis yra sparčiai augantis. Vis daugiau ir daugiau savo kapitalo šeimos skiria naujoms technologijoms, ypač biotechnologijų, maisto pramonės, švietimo technologijų sritims.

ESG (tvaraus investavimo) komponentas taip pat buvo dažnai minimas kalbant skirtingomis temomis, tiek apie miškus, žemdirbystę, tiek apie nekilnojamą turtą bei energetiką. Turėjom galimybę susipažinti bei padiskutuoti su Europos startuolių pasaulyje žinomais vardais, kaip Jan Beckers, „Solaris“ banko įkūrėjais bei kitais. Išgirdome labai įdomių įžvalgų apie energijos perspektyvas Europoje iš MET Group vadovo Benjamin Lakatos bei Dr. Cornelia Meyer.

Pirmos dienos vakarą organizatoriai suteikė nuostabią galimybę aplankyti privačią „Palais Lichtenstein Pricnely Collections“ galeriją, kuri paprastai nėra atvira publikai.

„Be pranešimų ir panelės diskusijų taip pat vyko daug privačių diskusijų ir vakarienių, susitikimų. Tai buvo puiki galimybė sužinoti, kur ir kaip investuoja kiti, išgirsti įdomių naujų idėjų, bei praplėsti pažinčių ratą ir praleisti laiką istoriniam Vienos mieste,“ – teigia I. Butkevičiūtė.

Straipsnį paruošė
Marija Kisieliūtė
Komunikacijos vadovė

Kiti straipsniai

Visos naujienos
Visos naujienos