Marius Jakulis Jason ir „Erudito licėjus“ investuoja į naują mokyklos pastatą Vilniuje

Marius Jakulis Jason ir „Erudito licėjus“ investuoja į naują mokyklos pastatą Vilniuje

Erudito licėjus“ nuo šiol turės nuosavas patalpas sostinėje – mokykla kartu su Mariaus Jakulio Jason šeimos turtą valdančia bendrove „Mūsų ateities investicijos“ bei „Orion Wealth“ partneriais įsigijo pastatą Aguonų gatvėje, Vilniuje.

Aguonų g. 26 esantį pastatą šiuo metu nuomojasi valstybei priklausanti įmonė Energijos skirstymo operatorius (ESO), tačiau po atlikto remonto 2022m. rugsėjį čia duris atvers „Erudito licėjus“. Net 6.500 kv.m. dydžio pastatas bus moderniai pritaikytas mokyklos bendruomenės poreikiams ir išsiskirs itin technologiškai pažangiais sprendimais.

Mokyklos įkūrėjas ir vadovas – buvęs ISM rektorius Nerijus Pačėsa – teigia, jog naujos patalpos suteiks dar didesnes galimybes gerinti mokinių švietimo sąlygas. „Norime pasidžiaugti, kad jau kitais metais Vilniaus „Erudito licėjus“ persikels į nuosavas patalpas ir pastate bus įdiegti naujausi technologiniai, edukaciniai ir ergonominiai sprendimai. Mokykla turės erdvų kiemą, sporto salę, specializuotas klases, multifunkcines erdves ir baseiną. Nuosavų patalpų įsigijimas labai svarbus žingsnis mokyklos vystyme.“ – sako N. Pačėsa.

Šiuo metu „Erudito licėjus“ pradinio ir pagrindinio ugdymo veiklą vysto dviejose vietose – Kaune bei Vilniuje. Tai – pirmoji tokio tipo tarptautinė dvikalbė mokykla Vilniuje ir Kaune, formuojanti unikalų ugdymo turinį 0-12 klasėms pagal nacionalinę bei akredituotas tarptautinę Kembridžo ir Tarptautinio bakalaureato (IB) diplomo programas.

Švietimas – geriausia investicija į Lietuvos ateitį

Ši mokykla – tai ne pirmasis bendras „Erudito licėjaus“ bei Mariaus Jakulio Jason projektas. Marius su šeima prisidėjo ir prie pirmosios mokyklos Kaune steigimo. „Mariaus patirtis tiek privataus švietimo srityje, tiek versle suteikia išskirtinį konkurencinį pranašumą mūsų mokykloms. Džiaugiamės, jog tiek Marius, tiek jo šeima ir partneriai vis daugiau investuoja į švietimą ir padeda kurti aukščiausio lygio paslaugas Lietuvoje“, – teigia N. Pačėsa.

Tai viena iš daugelio Mariaus Jakulio Jason investicijų į Lietuvos švietimą. Jis taip pat yra prisidėjęs prie Vilniaus tarptautinės mokyklos steigimo, na o šiais metais jo įkurtas filantropinis fondas kartu su partneriais investavo į „Vilniaus verslo kolegiją“. „Jau daugiau nei dvejus metus veikiantis „Mariaus Jakulio Jason fondas“ investuoja į švietimą, mokslą bei žinias, nes tikiu, jog tai yra visos mūsų šalies klestėjimo pagrindas. Puoselėjame Lietuvos ateitį bei gerovę ir kuriame aukščiausios kokybės institucijas – nuo pradinio išsilavinimo iki aukštojo mokslo. Džiaugiuosi, jog šią mano viziją palaiko ir mano partneriai.“, – dalinasi Marius Jakulis Jason.

Sandorio struktūros bei įgyvendinimo klausimais konsultavo gerovės valdymo specialistai „Orion Wealth“. „Pastaruoju metu švietimo rinka vis labiau traukia investuotojų akį. Smagu, jog kokybiškas mokslas tampa vis didesniu prioritetu ir visuomenės akiratyje, o Lietuvos verslininkai dalinasi ne tik savo kapitalu, bet ir patirtimi vystant šią sritį. Džiaugiamės, jog kartu su Mariumi bei „Erudito licėjumi“ galime prisidėti prie Lietuvos gerovės kūrimo.“ – teigia Mindaugas Strėlis, „Orion Wealth“ vadovas bei „Mariaus Jakulio Jason fondo“ valdybos narys.

Teisiniais klausimai, sandorį konsultavo advokatų kontora „AAA Law“.

Straipsnį paruošė
Marija Kisieliūtė
Komunikacijos vadovė

Kiti straipsniai

Visos naujienos
Visos naujienos