Naujienos | 2022.10.21

Prie daugiašeimio biuro „Orion Wealth“ komandos prisijungia Kotryna Stankutė-Jaščemskienė

Prie daugiašeimio biuro „Orion Wealth“ komandos prisijungia Kotryna Stankutė-Jaščemskienė

Nuo šios savaitės prie daugiašeimio biuro „Orion Wealth“ komandos prisijungia Kotryna Stankutė-Jaščemskienė, kuri užims Filantropijos ir švietimo projektų vadovės (angl. Head of Philantropy and Education) pareigas.

Kotryna jau keturis metus yra „Mariaus Jakulio Jason“ filantropinio fondo vadovė.

„Prisijungiau prie fondo nuo pat kūrimo pradžios, drauge su fondo įkūrėju Mariumi ir valdyba išgryninome koncepciją ir kryptis. Tada ir susipažinau su „Orion Wealth“ komanda, kuri sukūrė ir prižiūri Fondo investicinę strategiją, vadovas Mindaugas Strėlis aktyviai dalyvauja MJJ fondo valdyboje. Vystant prasmingus su filantropija, mokslu, verslumu, švietimu, talentų pritraukimu į Lietuvą susijusius projektus tarp Fondo ir „Orion Wealth“ atsirado dar daugiau bendrų taškų. Tad mano prisijungimas prie „Orion Wealth“ komandos Filantropijos ir švietimo projektų vadovės pozicijoje yra natūralus žingsnis konsoliduojant pastangas, toliau sėkmingai vystyti bendras veiklas, tokias kaip filantropija besidominčių ir praktikuojančių verslo atstovų bendruomenės kūrimas bei pernai įsigytos Vilniaus verslo kolegijos vystymas“, – teigia Kotryna Stankutė-Jaščemskienė.

Mano prisijungimas prie „Orion Wealth“ komandos Filantropijos ir švietimo projektų vadovės pozicijoje yra natūralus žingsnis konsoliduojant pastangas, toliau sėkmingai vystyti bendras veiklas, tokias kaip filantropija besidominčių ir praktikuojančių verslo atstovų bendruomenės kūrimas bei pernai įsigytos Vilniaus verslo kolegijos vystymas.

„Orion Wealth“ vadovas teigia, kad: „Kotrynos prisijungimas prie komandos susijęs su įmonės strategija fokusuotis į gerovės kūrimo projektus, susijusius su švietimu ir filantropija. Kotrynos kuriama vertė susijusi ir su plačiu profesiniu kontaktų tinklu Lietuvoje bei pasaulyje ir visapusiška patirtis apjungiant skirtingų sričių profesionalus bus puikus pastiprinimas komandai.“

Liisa Leitzinger ir Marius Jakulis Jason – „MJJ“ fondo įkūrėjai, Kotryna Stankutė-Jaščemskienė – „MJJ“ fondo vadovė, Mindaugas Strėlis – valdybos narys, „Orion Wealth“ vadovas

 

„Šiais metais, įkvėpta mane supančių verslių kūrėjų, networking‘o įgūdžio pradėjau mokyti įmonių komandas ir individualius profesionalus. Mokymai, pranešimai ir mentorystė leidžia sutikti daug įdomių žmonių ir su daugeliu jų atsiranda vertingų sinergijų MJJ fonde bei Vilniaus verslo kolegijoje. Tikiu autoriaus Tim Sanders posakiu „Your Network is Your Networth“. Tikiu, kad šis požiūris ir jau pasiekti rezultatai prisidės prie ateities projektų vystymo drauge su „Orion Wealth“ komanda.“ – papildo K. Stankutės-Jaščemskienės.

Susijusi informacija:

Kaip kurti savo tvarų profesinių ir asmeninių ryšių tinklą 
– Kotryna Stankutė-Jaščemskienė – Linkedin Profilis
– MJJ fondo internetinis puslapis

Straipsnį paruošė
Marija Kisieliūtė
Komunikacijos vadovė

Kiti straipsniai

Visos naujienos
Visos naujienos