Filantropija – tegul turtas tarnauja ateities kartoms

Filantropija – tegul turtas tarnauja ateities kartoms

Vienas turtingiausių Lietuvos investuotojų ir filantropų Marius Jakulis Jason neseniai viešai paskelbė, jog net 70 proc. šeimos turto palieka savo paramos fondui. Novatoriško požiūrio verslininkas yra vienas iš nedaugelio Lietuvoje, įsteigęs savo labdaros fondą ir tikriausiai pirmasis taip viešai kalbantis apie tai, kad dalytis savo sėkme ir tam ruoštis reikia jau šiandien, o ne tik po mirties.

Žinomo investuotojo įkurtas paramos fondas – Mariaus Jakulio Jason fondas, – teikiantis finansinę paramą gabiems verslo kūrėjams, akademikams bei studentams, kurie gali ir nori prisidėti prie Lietuvos ateities kūrimo, netrukus švęs jau antrąjį savo gimtadienį. Tiesa, Marius neslepia, jog pradinė šio fondo idėja buvo įkurti jį tik po mirties. „Jau kurį laiką svajojau apie paramos fondo steigimą, o viena iš mano testamento sąlygų buvo būtent parama Lietuvai per fondą. Tačiau tik pastūmėtas žmonos Liisos supratau – jei pokytį galima daryti jau šiandien, kodėl laukti?“ – dalijasi Marius.

Fondo valdyba – Marius Jakulis Jason, Liisa Anneli Leitzinger, Mindaugas Strėlis bei Kotryna Stankutė-Jaščemskienė – diskutuoja apie tai, kaip gimė fondo idėja, kodėl tai svarbu, kaip įkurtas ir valdomas fondas ir, žinoma, kaip prie to gali prisidėti ir kiti investuotojai.

Daugiau apie fondą galite sužinoti fondo internetinėje svetainėje.

Straipsnį paruošė
Marija Kisieliūtė
Komunikacijos vadovė

Kiti straipsniai

Visos naujienos
Visos naujienos