2019 - dabar

Filantropinis MJJ Fondas

Filantropinis MJJ Fondas

Verslininkui, investuotojui ir filantropui Mariui Jakuliui Jason viešai paskelbus, kad net 70 proc. šeimos turto paliekama labdaros fondui, 2019 metais buvo įkurtas „Mariaus Jakulio Jason Fondas“, teikiantis finansinę paramą gabiems verslo kūrėjams, akademikams ir studentams, kurie gali ir nori prisidėti prie Lietuvos ekonomikos augimo.

Fondo lėšos skiriamos trims kryptims: verslo, žinių ir mokslo. Per ketverius veiklos metus filantropinis fondas jau suteikė grantų, stipendijų ir investicijų už beveik 1,8 mln. EUR. Iš jų daugiausiai – apie 860 tūkst. EUR – skirta iš užsienio grįžtančių Lietuvos bei užsienio mokslininkų atlyginimams, taip siekiant paskatinti gabiausius mokslininkus savo mokslinę karjerą kurti Lietuvoje. Dalis šios sumos pernai metais skirta penkiolikai nuo karo pabėgusių Ukrainos mokslininkių. Iš viso per ketverius metus fondo grantus gavo keturiasdešimt mokslininkų.

Plačiau apie filantropinį „MJJ Fondą“ galite skaityti čia.

Mūsų rolė šiame projekte

„Orion Wealth“ komanda bendradarbiavo su Mariu Jakuliu Jason nuo pat pirminės idėjos kurti fondą gimimo iki pilnos struktūros skūrimo ir jos įgyvendinimo. MJJ fondo tvarumo užtikrinimas taip pat patikėtas „Orion Wealth“ ir investuojamas fondo kapitalas auga.

1 800 000 Eur
Per 4 metus grantams ir investicijoms skirta beveik
70 %
Šeimos turto dalis paliekama paramos fondui

„Orion Wealth“ vadovas Mindaugas Strėlis aktyviai prisideda prie fondo valdymo, būdamas šio fondo valdybos nariu.

Konsultuojame
– Projektų vystymas ir valdymas
– Paveldėjimo planavimas
– Investicijų valdymas
– Bei kitos alternatyvios turto valdymo paslaugos
Susisiekite:
Mindaugas Strėlis

Vadovas ir partneris
ms@orion.lt

Kiti projektai

Visi projektai
Visi projektai