2020-2022

Lazdynų gyvūnų ligoninė

Lazdynų gyvūnų ligoninė

2023 m. sausio mėn. duris atvėrė 1 300 kv.m. Lazdynų gyvūnų ligoninė. Čia po vienu stogu įsikūrė viena didžiausių Lietuvoje visą parą dirbančių veterinarijos klinikų „Dr.Vet“ ir daug kitų paslaugų augintiniams.

Į kliniką buvo perkeltas anksčiau Savanorių pr. klinikoje dirbęs personalas bei kartu pakviesta dirbti daugiau specialistų. Tai pirmoji „Dr.Vet“ klinika dirbanti visą parą ir tik antra tokia Vilniuje.

Taip pat čia kartu įsikūrė ir veiklą pradėjo „Geri namai“ – šunų viešbutis ir reabilitacijos centras, kurie yra naujas standartas gyvūnų priežiūros rinkoje mūsų šalyje. Sinergija tarp klinikos ir reabilitacijos centro yra didelis žingsnis į priekį gerinant gyvūnų gerbūvį. Toliau sieksime tolimesnės tokių centrų plėtros ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalyse.

Mūsų rolė šiame projekte

„Orion Wealth“ komanda rūpinosi projekto finansavimo, struktūros bei jos įgyvendinimo klausimais, glaudžiant dirbant su projekto iniciatoriais Liisa Leitzinger bei Mariu Jakuliu Jason.

3mln. EUR
Projekto vertė
10+ %
Investicinė grąža investuotojams

Vienas žymiausių Lietuvoje investuotojų ir filantropų Marius Jakulis Jason ir jo žmona Liisa Leitzinger į unikalų gyvūnų gydymo ir sveikatinimo kompleksą investavo apie 3 mln. eurų asmeninių lėšų.

Liisa Leitzinger

Pastatas, kuriame įsikūrė kompleksas, priklauso šeimos investiciniam fondui, o jo patalpos nuomojamos įvairiems paslaugų teikėjams. Vieno bendro komplekso, kuriame visos gyvūnams reikalingos paslaugos nuo gydymo iki kirpyklos ir viešbučio būtų sutelktos vienoje vietoje, pagrindine iniciatore tapo suomė L. Leitzinger, iš gimtosios Suomijos į Lietuvą siekianti perkelti geriausią gyvūnų priežiūros patirtį bei tradicijas.

Atvykusi gyventi į Lietuvą L. Leitzinger įsitikino, kad gyvūnų priežiūros paslaugos čia dar menkai išplėtotos, o ypač trūksta gyvybiškai svarbių gyvūnų reabilitacijos paslaugų. Moteris su tuo susidūrė, kai pradėjo globoti šeimininkų Lietuvoje apleistus šunis. „Suomijoje tokios problemos nėra – čia tiesiog nėra beglobių gyvūnų, todėl suomiai labai noriai „įsivaikina“ šunis iš kitų šalių. Tai matydama pagalvojau, kad naujus mylinčius namus Suomijoje galėtų rasti ir prieglaudų šunys iš Lietuvos, nes čia prieglaudos yra perpildytos niekam nereikalingų, apleistų, traumuotų ir pasiligojusių gyvūnų. Ėmėmės darbo ir taip 2022 metais naujus namus Suomijoje suradome 500 keturkojų iš Lietuvos prieglaudų, o iš viso per šešerius metus Suomijoje naujus šeimininkus suradome pusantro tūkstančio Lietuvos šunų“, – pasakoja gyvūnų globėja L. Leitzinger, kurios pastangomis šiuo metu kiekvieną mėnesį suomių šeimose apgyvendinama po trisdešimt prieglaudų globojamų šunų iš Lietuvos.

Konsolidacija gyvūnų priežiūros rinkoje

Pirminė projekto idėja paskatino kurti fondą, kuris investuos į veterinarijos verslus Baltijos regione. Taip buvo įkurtas „I Asset Managment“ valdomas „IAM Petcare Growth Fund“ – privataus kapitalo investicinis fondas, investuojantis į veterinarinių paslaugų sektoriaus verslus Baltijos šalių regione. Fondo tikslas ir misija – konsoliduoti veterinarijos klinikas ir kurti pridėtinę vertę gyvūnų gerbūvio gerinime, gerinant kokybiškų paslaugų prieinamumą, investuojant į gydytojų tobulėjimą, suvienodinant apskaitos ir IT verslo valdymo sistemas bei vadovybės stiprinimą.

Veterinarijos klinikų tinklų vystymasis Europoje iki šiol yra netolygus, o veterinarijos konsolidacijos procesai Baltijos regione dar tik prasideda, lyginant su Vakarų Europa. Tai atveria unikalias galimybes regiono investuotojams. Be to, gyvūnų priežiūros rinkos rodikliai demonstruoja šios turto klasės atsparumą ne tik pandemijos įtakai, bet ir ekonomikos recesijai.

Lazdynų gyvūnų ligoninės fotografijos

Konsultuojame
– Projektų vystymas ir valdymas
– Paveldėjimo planavimas
– Investicijų valdymas
– Bei kitos alternatyvios turto valdymo paslaugos
Susisiekite:
Mindaugas Strėlis

Vadovas ir partneris
ms@orion.lt

Kiti projektai

Visi projektai
Visi projektai